Auto dekorēšana ar baloniem un ziediem .

Ziedu salons atrodas tieši Rīgas Dzemdību namā. Tas ir ļoti ērti Rīgas Dzemdību nama apmeklētājiem. Auto dekorējam uz vietas, kas garantē balonu kvalitatīvu izskatu,kas aizņems vien nieka 15 minūtes. Iespējams auto dekorus ar baloniem pasūtīt un iegādāties  uz vietas ziedu salonā vai mūsu E veikalā 

TAS IR TIK VIEGLI - VISAS RŪPES PAR AUTO SAPUCĒŠANU ATSTĀJIET MUMS!  ATBRAUCIET UN PASTĀSTIET VAI IEPRIEKŠ VEICIET PASŪTĪJUMU. MĒS AR LIELĀKO PRIEKU PAR VISU PARŪPĒSIMIES. JO JUMS JAU TĀ DAUDZ DAŽĀDU PATĪKAMU PĀRSEIGUMU UN RŪPJU PIEPILDĪTS LAIKS!

E veikals

Ienāciet sadaļā "E veikals "un izvēlieties ziedu pušķus,balonus,auto dekorus ar baloniem,balonu pušķus,dāvanas īpašajiem mirkļiem!

Pasūtījuma piegade 2 -4 stundu laikā Rīgā no saskaņošanas brīža.Pasūtot ziedus, sakārtojam tos elegantā pušķī un noformējam ar pieskaņotas krāsas lentiņu.DĀVANA NO MUMS-apsveikuma kartiņa.Mājas lapā redzamās lietas ir tikai neliela daļa no piedāvātā. Tāpēc, ja Jums ir idejas vai vēlmes , kuras vēlaties piepildīt zvaniet mums.

Ziedu un balonu piegāde Rīgas Dzemdību namā.


Atrodamies tieši Rīgas Dzemdību namā.Sakarā ar šo sarežģīto situāciju - valstī noteiktajiem ierobežojumiem un  -Jūsu ērtībām bez maksas piegādāsim ziedus,ziedu pusķi,ziedu kastiti,balonus vai balonu pušķi laimīgajai mamiņai un mazulim. 

Ienāc sadaļā - ziedu pušķī,hēlija baloni,balonu pušķi,dāvanas jaundzimušajiem vai E veikals un izvēlies ar ko iepriecināt šajā tik ļoti īpašajā brīdī.


Kāzām

Ienāciet sadaļā "kāzas" un izvēlieties ziedus skaistākajai dienai Jūsu mūžā!

Pasūtot pilnu kāzu komplektu noformēšanā ar ziediem  ( līgavas pušķis, līgavaiņa ziedu piespraude, auto dekors, līgavas pušķa dublikāts, ko met līgava) DĀVANA NO MUMS! Spilventiņš gredzeniem. Darināts no dzīviem ziediem un īpaši Jums pieskaņots gredzenu spilventiņš, lai šis mirklis būtu vēl romantiskāks! Paraugu var apskatīties sadaļā - Līgavas un līgavaiņa rotas.

Mājas lapā redzamās lietas ir tikai neliela daļa no piedāvātā. Tāpēc, ja Jums ir idejas vai vēlmes , kuras vēlaties piepildīt zvaniet mums.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.